Lekárom

Naším spoločným cieľom sú spokojní pacienti.

Neviditeľné, funkčné, dokonale padnúce a správne spracované zubné protézy zvyšujú sebavedomie a kvalitu života vašich pacientov a spokojní pacienti sú vizitkou vašej praxe. Ste odborníkom na starostlivosť o svojich pacientov? My máme skúsenosti s výrobou vysoko kvalitných náhrad. 

Špecializujeme sa na komplexné rekonštrukcie od prvotného plánovania , cez návrhy a dlhodobé provizóriá až po komplexné definitívne riešenia či už budú fixné, šróbované na implantátoch alebo snímateľné.

Fixná protetika

kovokeramické alebo celokeramické korunky a mostíky
celokeramické fazety
inlay onlay z materialu Enamel Hri
provizórne PMMA práce

Snímateľná protetika

celkové alebo čiastočné snímateľné náhrady systémom BPS - IvoCap
skeletové náhrady
kombinované práce na teleskopoch alebo zásuvných spojoch

Protetika na implantátoch

šrobované korunky a mostíky kovokeramické a celokeramické
individuálne abutmenty
stamen
eleskopické práce na implantátoch

Pomocné výkony

plánovanie založené na správnej funkcii a estetike
DSD - digital smile design
Implantačné šablóny pre full navigovanú alebo čiastočne navigovanú implantológiu

Plnenavigovaná alebo čiastočne navigovaná implantológia

Pri plánovaní liečby implantátom je poslednou vecou, ktorú chcete, nepredvídateľnosť definitívneho výsledku. Preto pre Vás vieme vyrobiť implantačné šablóny ktoré zohľadňujú funkciu a estetiku definitívnej náhrady. Náš softvér na plánovanie implantátov vám poskytuje digitálnu presnosť a predvídateľnosť pred operáciou. Výsledok? Efektívnejší postup pri implantácii. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Pri našej práci vieme pracovať s troma artikulčnými systémami.

Pri predpoklade veľmi zložitej a náročnej práci, vieme pacientovi zmerať jeho individálne údaje digitálnym tvárovým oblúkom KaVo Digma.

Elab podklady a fotoprotokol

Pre redukciu počtu návštev pacienta v ordinácii pri výrobe protetiky, sú vždy potrebné dobré podklady od ošetrujúceho stomatológa. Pokiaľ nám ošetrujúci lekár dodá správne nafotené podklady na reprodukciu farby s elab systémom, sme vždy radi. Sami si vieme u nás v technike robiť digitálny try-in (skúšku v ústch) priamo na fotkách pcienta a upresňujeme tak farbu bez potreby volať pacienta. Ak by ste sa zaujímali o elab systém, vieme Vám poskytnúť potrebné základné informácie.

Digital Smile Design

Dobrá práca sa nikdy nezačína v zubnej technike. Tá musí mať začiatok v ordinácii. My preto využívame všetky dostupné technológie. Hlavne pri estetických rekonštrukciách vo frontálnom úseku je vhodné použiť aplikáciu 3shape Smile design.

V dnešnej dobe kvalitných mobilov už nemusíte mať na toto profesionálnu fototechniku. Prakticky na tieto základné fotky úplne stačí trochu lepší mobilný telefón. Len tie fotky ktoré s ním urobíte, musia spĺňať určité požiadavky tak, ako to vidíte vo videu. Výstupom Smile Designu môžu byť fotky, vytlačený 3D model navrhovaného riešenia, alebo rovno šablóna na zhotovenie Mock-Up , ktorou prenesiete navrhované riešenie priamo na pacientove zuby.

Mikroskop

Práca pod mikroskopom je samozrejmost rovnako ako aj kontrolné modely ku každej zhotovenej práci

BPS - Biofunctional Prosthetic System

Je to ucelený systém na použitie pri rozsiahlych rekonštrukciách zubov. Využívame pri ňom všetky komplexné vedomosti o funkcii a anatomickej stavbe chrupu. Skladá sa z ordinačnej a technickej fázy. Pracovné protokoly sú presne vypracované tak pre lekára, ako aj technika. Pri ich dodržaní dostáva pacient vysokohodnotnú náradu.

Príjem digitálnych dát z intraorálnych skenerov

Sme 3Shape certifikovaná zubná technika TRIOS READY. Prijímame digitálne STL dáta z TRIOSu alebo aj z iných skenerov. Ak ste majiteľom CEREC intraorálneho skeneru, vieme Vám napríklad aj poradiť ako robiť práce s akýmkoľvek implantačým systémom cestou FULL-DIGITAL.

Cenník

Stiahnuť/zobraziť ako PDF

Frézovacie centrum

Ak ste existujúci užívateľ registrujte sa tu.
Ak ste nový užívateľ registrujte sa tu.
Kontakt
K nemocnici 39/6
95701 Banovce nad Bebravou
Slovensko

+421 905 396694
info@alldent.sk
Certifikáty
Sociálne siete
Copyright © 2023 Alldent. Všetky práva vyhradené.