Náš tím

Mgr. Andrej Lukáš

zubný technik

12.-13.06.1999

CEKA ATTACHMENT SYSTEM

Rudi Beckers

24.-26.11.1999

Kovokeramika pre pokročilých

Čenek Neruda

14.1.2000

Skeletové náhrady

Mgr. Otto Wiesler

28.1.2000

Skeletové mostíky a fotokompozit

Mgr. Otto Wiesler

22.-24.3.2000

Majstrovský kurz Kovokeramika

Čenek Neruda

27.-29.04.2000

zásuvné spoje CEKA REWAX a PRECI LINE

19.11.2000

Tvárový oblúk a artikulátor v praxi

MUDr Jiří Škrdlant

2.12.2000

Zásuvné spoje a skelety – MUDr. Jandzík Miroslav

Mgr. Otto Wiesler

16.-17.5.2001

Frézovanie pre kombinované práce

Milan Kořánek

29.-30.6.2001

Majstrovský kurz Kovokeramika

Čenek Neruda

18.-19.9.2001

Bezkovová keramika

Čenek Neruda

18.-19.4.2002

Termoforming Erkodent

Milan Kořánek

29.-31.10.2003

Teleskopické korunky

Milan Kořánek

29.-30.9.2004

Bezkovová keramika

Čenek Neruda

5.-6.9.2005

Fotokomozit- majstrovský kurz

Schaan Lichtenstein

7.-10.1.2007

Okluzálny kompas- anatomická morfológia v distálnom úseku

Makó János

Keszthely

22.-23.11.2007

Majstrovský kurz Kovokeramika

Čenek Neruda

14.-25.01 + 19.-30.5.2008

Combination Technik MASTER LEVEL

Academia Dental

Bremen DE

9.-11.5.2008

Anatomická morfológia vo frontálnom úseku

Makó János

Keszthely

12.8.2008

CAD/CAM Schulung 3Shape kompletný systém

Wieladent AT

12-14.06.2010

Implantologický seminár GEASS S.r.l. Dr. Sergio Buda

Dr. Gaspare Dandolo

Taliansko

04.-05.11.2010

Majstrovský kurz CREATION kovokeramika

Peter Kriška

24.-25.11.2015

Kovokeramika, majstrovský kurz

Robert Zubák

11.11.2016

Full Digitall Workflow- Medical.- práca s 3Shape Trios 3 intraorálnym skenerom

Medentical Care AT

24.-28.04.2017

Majstrovský kurz vrstvenia keramiky

August Bruguera

Viedeň ICDE

25.11.2017

3D tisk ve stomatoligii

Kunkela Academy

14.-16.5.2018

BPS Biofunctional Prosthetic system, technical+clinical

Dr Frank Zimmerling, Schaan Lichtenstein

3.5.2018

Dynamic Abutment Solution

Javier Puyuelo, Martin Ebringer

-29.-30.06.2018

eLAB system

Tomas Forejtek

ARUS Brno CR

-22.-24.10.2018

Anatomická morfológia v distálnom úseku- okluzálny kompas

Florin Stoboran

Viedeň ICDE

Mgr. Lýdia Rejdová

zubná technička

26.-27.11.2007

Posterior Teeth Morphology, Wax-Up technique for functional Occlusion

ZTM Ralf Deselaers

24.-25.01.2019

Zirkónová keramika CREATION pre pokročilých

Peter Kriška

Bc. Ľudmila Raučinová

zubná technička

30.11-2.12.2010

IPS eMAX- ALL Ceramic System

Robert Zubak

Schaan Lichtenstein

8.-10.02.2011

Creation Willi Geller

Patrick Boche

Meiningen

Andrea Lukášová

ekonómka

Frézovacie centrum

Ak ste existujúci užívateľ registrujte sa tu.
Ak ste nový užívateľ registrujte sa tu.
Kontakt
K nemocnici 39/6
95701 Banovce nad Bebravou
Slovensko

+421 905 396694
info@alldent.sk
Certifikáty
Sociálne siete
Copyright © 2019 Alldent. Všetky práva vyhradené.
facebook