Pacientom

Konzultácie

Poskytujeme Vám konzultácie čo sa týka protetických riešení defektov chrupu. Podrobne Vám vysvetlíme aké máme technické a technologické možnosti. Rovnako venujeme čas aj vysvetlovaniu, aký druh materiálu máte na výber a budete si ho môcť aj reálne zobrať do ruky a sami si ho pozrieť a porovnať.

Systém BPS pre totálne protézy

Aj pacienti, ktorí už žiadne zúbky nemajú, môžu dostať niečo viac ako štandartné protézky. Systémom BPS vieme zhotoviť v spolupráci s vašim lekárom hodnotné zubné náhrady, ktoré Vám prinesú viac spokojnosti.

Digital Smile Design

Dobrá práca sa nikdy nezačína v zubnej technike. Tá musí mať začiatok v ordinácii. My preto využívame všetky dostupné technológie. Hlavne pri estetických rekonštrukciách vo frontálnom úseku je vhodné použiť aplikáciu 3shape Smile design.

V dnešnej dobe kvalitných mobilov už nemusíte mať na toto profesionálnu fototechniku. Prakticky na tieto základné fotky úplne stačí trochu lepší mobilný telefón. Len tie fotky ktoré s ním urobíte, musia spĺňať určité požiadavky tak, ako to vidíte vo videu. Výstupom Smile Designu môžu byť fotky, vytlačený 3D model navrhovaného riešenia, alebo rovno šablóna na zhotovenie Mock-Up , ktorou prenesiete navrhované riešenie priamo na pacientove zuby.

Pre viac detailov nás neváhajte kontaktovať

Frézovacie centrum

Ak ste existujúci užívateľ registrujte sa tu.
Ak ste nový užívateľ registrujte sa tu.
Kontakt
K nemocnici 39/6
95701 Banovce nad Bebravou
Slovensko

+421 905 396694
info@alldent.sk
Certifikáty
Sociálne siete
Copyright © 2023 Alldent. Všetky práva vyhradené.