Školenia

Pre majiteľov skenerov 3Shape

Ponúkame HOTLINE telefonickú podporu

So systémom 3Shape robíme od roku 2007. Naše skúsenosti vieme aplikovať nielen pri výrobe našich protetických prác, ale vieme Vám aj pomôcť a poradiť, Či už telefonicky alebo priamo cez Teamviewer. Ak sa chcete pridať ku kolegom ktorí využívajú našu pomoc, kľudne nás kontaktujte. Radi Vám poskytneme všetky podrobnosti.
1
Telefonická podpora 15 minút
cena 45€
2
Telefonická podpora 30 minút
cena 80€
3
Telefonická podpora 45 minút
cena 120€
4
Telefonická podpora 60 minút
cena 150€
Platiť môžete online systémom Pay-Pal, alebo si tento kredit môžete zakúpiť dopredu. Po vystavení daňového dokladu ho zaplatíte prevodom a využívate ho až v prípade potreby. Minutáž sa ráta reálne podľa trvania hovoru, takže si zakúpený kredit môžete míňať na viac prípadov.
Ponúkame zapožičanie kolibračných teliesok pre prácu v individálnom artikulátore aj v systéme Dental Designer. Váš virtuálny artikulátor sa bude až po tejto kalibrácii zhodovať s tým reálnym podľa tvárového oblúka.

Školenia na 3shape systém pre lekárov aj technikov

Pomôžeme Vám s jeho maximálnym využitím aj čo sa týka práce na implantátoch. Poradíme správne nastavenia a zjednodušenia práce s celým systémom až po výstup pre frézu alebo tlačiareň pre vaše In-House riešenia. Zakladné školenie pre prácu s 3Shape systémom Vám ponúkne už predajca. My Vám ponúkame individuálne školenie priamo u Vás vo Vašej technike, na ktorých sa budeme venovať presne oblasti ktorá Vás zaujíma. Napriklad rozsiahle práce na implantátoch alebo práce zhotovené čiste CAD/CAM systémom ktoré na konci technik skladá ako skaldačku. Pri týchto prácach využijete aj STL dáta ktoré Vám naimportujem pre výzŕazné uľahčenie a urýchlenie práce. Alebo sa povenujeme naladeniu celého Vášho systému pre zrýchlenie a zjednodušenie práce . Pre viac informácií nás kontaktujte.

Pre používateľov produktov ARUM

Naučíme Vás správne technologicky robiť so súčiastkami ARUM, používať jednotlivé prvky implantačných systémov a pomôžeme Vám aj sa orientovať v katalógu pri správnom výbere toho čo potrebujete.

Pre viac detailov nás neváhajte kontaktovať

Frézovacie centrum

Ak ste existujúci užívateľ registrujte sa tu.
Ak ste nový užívateľ registrujte sa tu.
Kontakt
K nemocnici 39/6
95701 Banovce nad Bebravou
Slovensko

+421 905 396694
info@alldent.sk
Certifikáty
Sociálne siete
Copyright © 2023 Alldent. Všetky práva vyhradené.